Istorija

UAB DEPOLT buvo įkurta 2012 m. kaip tarpininkas tarp gamintojų, mažmenininkų, lojalumo programų ir verslas/verslui  klientų.

Po dešimties metų nuolatinio augimo ir plėtros UAB DEPOLT šiandien yra didelis firminių/vardiniu  prekių ir gyvenimo būdo koncepcijų platintojas ir didmenininkas vidutinės – aukstesnes  klasės kainu segmente.

Daugiausia dėmesio skirdama Baltijos šalims (LT,LV,EE) įmonė vis labiau orientuojasi į Rytų Europos  besivystančias rinkas.

Vizija, misija

Siūlyti tik tokius produktus kurie mūsų klientams suteikia visišką ramybę, nes yra aukštos kokybės ir pasižymi privalumais bei savybėmis, kurios praktiškai parduoda pačios save.

Komanda

Mūsų komanda yra dinamiška, efektyvi ir lanksti jungtis tarp tarptautinių prekių ženklų ir plataus, įvairaus klientų portfelio. Mūsų požiūris į verslą visada buvo aistros ir profesionalumo derinys, o tai, kad gavome AAA reitingą, įrodo mūsų gerus darbo rezultatus ir tvirtą finansinį pagrindą. Didžiuojamės būdami vieni didžiausių nepriklausomų platintojų ir didmenininkų Baltijos šalių rinkose.

Lankstumas visada buvo būdingas UAB DEPOLT ir buvo mūsų nuolat didėjančios klientų bazės veiksnys.

Meniu